YARDIM/SSS

Nasıl Üye Olabilirim ?

Ana sayfada sağ üstte bulunan “Giriş Yap veya Üye ol” linkine tıklayarak kolayca üye olabilirsin. Dilersen Facebook hesabınla da giriş yapabilirsin.

Nasıl sipariş verebilirim?
  • Satın almak istediğin ürünleri sepete ekle.
  • Sayfanın sağ üst bölümündeki “Sepetim”e tıklayarak ürünleri görüntüle ve alacağın ürünler tamamlandıysa “Sepete git” butonuna tıklayarak satın alma işlemine devam et.
  • Teslimat ve fatura adresini belirle. (Dilersen teslimat ve fatura adreslerini farklı belirleyebilirsin.)
  • Kargo seçeneklerinden birini seç.
  • “Satın al” butonuna tıklayarak ödeme işlemlerine ilerle ve buradan istediğin ödeme şeklini seçerek bilgilerini doldur.
  •  Siparişini onaylamadan önce yandaki sütundan siparişi kontrol edebilir ve dilersen değişiklik yapabilirsin.
  •  Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi’ni okuyup kabul ettiğine ilişkin kutucukları işaretledikten sonra “Alışverişi Tamamla” butonuna tıklayarak sipariş işlemini tamamlamış olursun.
Siparişimin durumu hakkında nasıl bilgi alabilirim?

Siparişlerinin durumunu “Hesabım” menüsündeki “Siparişlerim” sayfasından öğrenebilirsin.

Faturanın şirket adına kesilmesini istiyorum. Ne yapmalıyım?

Siparişini oluştururken “Adreslerim” bölümünde “Fatura Adresi” eklerken fatura tipini “Sirket” olarak seçip gerekli bilgileri girerek faturanın bir şirket adına kesilmesini sağlayabilirsin.

Siparişimde yer alan bir ya da birkaç ürünü iptal edebilir miyim?

Siparişin kargoya verilmeden tümünü ya da bir kısmını iptal edebilirsin. Üye girişi yaptıktan sonra “Siparişlerim” sayfasında o siparişe ait bölümde sağ alttaki “iptal et” butonuna tıklayarak açılan ekranda iptal etmek istediğin ürünü ve adedini seçmen yeterli.

Sipariş verdiğim ürünler eksik/yanlış geldi. Ne yapmalıyım?

Faturada/irsaliyede belirtilen ürünlerle paketin içinden çıkan ürünler farklı ise yada eksik ise durumu kargo görevlisi eşliğinde tutanağa geçirip info@sarmalkitabevi.com adresine gönderebilirsiniz. Ekibimiz derhal seninle iletişime geçerek sorunu çözecektir.

Siparişimin kargoya verilip verilmediğini nasıl öğrenebilirim?

Siparişlerinin durumunu “Hesabım” menüsündeki “Siparişlerim” sayfasından öğrenebilirsin. Kargoya verilmişse yine bu sayfadan gönderinin durumunu takip edebilirsin.

Aldığım ürünü iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Kitaplarını teslim aldığın tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayarak iade edebilirsin. Bunun için Siparişlerim sayfasındaki “Bize Sorun” bölümünden talebini bize iletebilirsin. Ekibimiz en kısa sürede sana yardımcı olacak. İade ve Cayma hakkı ile ilgili yasal ve detay bilgi veren sözleşmemize Üyelik Sözleşmesi sayfamızdan erişebilirsin.

Sipariş ettiğim ürünler ile faturanın farklı adrese gelmesini istiyorum. Mümkün mü?

Evet. Siparişini oluştururken “Adreslerim” bölümünde “Teslimat Adresi” ve “Fatura Adresi”ni farklı seçebilirsin. Böylece ürünler ve faturanız farklı adreslere gönderilir.

Paket hasarlı geldi. Ne yapmalıyım?

Gelen paketleri kontrol ederek teslim almanı tavsiye ediyoruz. Paketin hasarlı olması durumunda kargo görevlisi ile bu durumu tutanağa geçirmelisin. Teslim aldığın paketin hasarlı ulaştığı ve hasarın ne olduğunu tutanakta mutlaka belirtilerek hem alıcı hem de kargo görevlisi tarafından imzalanmalıdır. Tutanağı info@sarmalkitabevi.com adresine gönderebilirsin. Ekibimiz derhal seninle iletişime geçerek sorunu çözecektir.